Euskadiko Atletismo Federazioa

Federación Vasca De Atletismo

NORMATIVA LICENCIA CLUBES ATLETAS, ENTRENADORES/AS Y JUECES Y JUEZAS

 

Tramitación de licencias autonómicas nuevas y renovadas, impresos descargables: obligatorio su firma y depósito en la Federación Territorial para la obtención de la licencia. 

Autonómicas: 

Licencias_Aunonomicas_atleta_juez-a_entrenador-a_NUEVAS.pdf

Licencias_Autonomicas_Atleta-Juez-Entrenador_RENOVADAS.pdf

 

Tramitación de licencias nacionales de atletas nuevos y renovadas, impresos descargables: obligatorio su firma y depósito en la Federación Territorial para la obtención de la licencia. Todos los atletas deberán firmar la licencia autonómica y nacional.

Nacionales:

 https://www.rfea.es/licencias/licencias_formulario.htm

 

LIZENTZIEN ARAUDIA

Berrien eta berrituen lizentzia autonomikoak izapidetzea, deskarga daitezkeen inprimakiak: derrigorrezkoa da Lurralde Federazioan gordailatzea lizentzia lortzeko. 

Autonomikoak:

Licencias_Aunonomicas_atleta_juez-a_entrenador-a_NUEVAS.pdf

Licencias_Autonomicas_Atleta-Juez-Entrenador_RENOVADAS.pdf

Berrien eta berrituen lizentzia nazionalak izapidetzea, inprimaki deskargagarriak: derrigorrezkoa da Lurralde Federazioan gordetzea lizentzia lortzeko. Atleta guztiek derrigorrezkoa sinatu behar dituzte bi lizentzia Nazionala eta Autonomikoa

 

Nazionalak:

https://www.rfea.es/licencias/licencias_formulario.htm

                      Donostiako krosaren emaitzak 

  Senior Masculino  
1 Goierri Garaia Confirmado
2 LEA La Blanca Confirmado
Reserva C.A. Getxo Confirmado
     
  Senior Femenino  
Podium 2020 Santutxu Confirmado
1 La Blanca Confirmado
2 At. San Sebastian Confirmado
3 Goierri Garaia Confirmado
4 C.A. Getxo Confirmado
     
  Sub 20 Masculino  
1 Muñatones Confirmado
2 Bidezabal A.T. Confirmado
     
  Sub 20 Femenino  
Podium 2020 Bidezabal A.T. Confirmado
1 C.A. Getxo Confirmado
     
  Sub 18 Masculino  
1 Tolosa C.F. Confirmado
2 LEA La Blanca Confirmado
     
  Sub 18 Femenino  
1 Tolosa C.F. Confirmado
2 Ezkerraldea Confirmado
Reserva Gernika A.T. Confirmado
Reserva C.A. Getxo Confirmado
     
  Sub 16 Masculino  
1 Txindoki A.T. Confirmado
2 Tolosa Confirmado
Reserva Bidezabal A.T. Confirmado
Reserva Artunduaga Confirmado
     
  Sub 16 Femenino  
1 Tolosa C.F. Confirmado
2 Super Amara BAT Confirmado
     
  Sub 23 Femenino  
1 Bidezabal A.T. Confirmado
     
  Relevo Mixto  
1 Bidezabal A.T. Confirmado
2 C.A. Getxo Confirmado